T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Kavak Müftülüğü

22.06.2020

İLÇE MÜFTÜMÜZ

1971 yılında Ordu İlinin Aybastı İlçesinde dünyaya geldi. İlkokulu ve hafızlığını köyünde tamamladı.1993 yılında Aybastı İmam Hatip Lisesini bitirip aynı yıl Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini kazandı.1998 yılında ilahiyattan mezun oldu.1999 yılında askerliğini kısa dönem olarak yaptı.2001 yılında Samsun ili Kavak ilçesinde imam-hatip olarak göreve başladı.2002 yılında ihtisas kursunu kazanıp Trabzon Akçaabat Darıca Eğitim Merkezinde ihtisasa başladı. Mart 2005 tarihinde ihtisas kursunu bitirip Ordu ili Çatalpınar  ilçesine Vaiz olarak atandı.2011 yılında Samsun ili Kavak ilçesine tayin oldu. Müftülük sınavını kazanarak Kars ili Kağızman ilçesine İlçe Müftüsü olarak atandı. Kağızman' da 9 Nisan 2013 -19 Aralık 2016 tarihleri arasında görev yaptı.30.01.2017-15.06.2020 tarihleri arasında Amasya ili Göynücek ilçe Müftülüğü yaptıktan sonra İlçemiz Müftülüğüne tayin oldu. 22.06.2020 tarihinde göreve başlayan hocamız evli olup iki çocuk babasıdır.